Güzellik kraliçesi evliliğini tek cümle özetledi herkesin ağzı açık kaldı. 16 yaşındayken 65 yaşındaki belediye başkanıyla evlenmişti

Geçen yıl, yaşça kendisinden oldukça büyük bir politikacıyla evlenen güzellik kraliçesi, sosyal medyada hedef haline geldi ve nefret yorumlarına karşı çıktı.

Brezilya’nın Paraná eyaletine bağlı Araucaria şehrinin eski Belediye Başkanı olan Hissam Hussein Dehaini, 2023 yılı Nisan ayında, o dönem henüz 16 yaşında olan lise öğrencisi Kauane Rode Camargo ile evlenerek tartışmalara neden oldu.

Bu olay hem ülke içinde hem de uluslararası alanda büyük yankı uyandırdı ve Dehaini, partisinden istifa etmek zorunda kaldı.

Dehaini ile Camargo’nun balayı yapmak için Karayipler’e gitmelerinin ardından, genç kızın okula dönmesi gerektiği için tatilleri erken son buldu.

Ancak bu durum da sosyal medyada geniş yankı buldu. Damat 66, gelin 17 yaşında Güzellik kraliçesi balayından sonra okula döndü, yıl dönümünde sosyal medya karıştı.

Ayrıca, düğünden hemen sonra Dehaini’nin, daha önce il milli eğitim müdürü olarak görev yapmış olan kayınvalidesine 1.500 dolarlık bir zam yapması da tepki çekti.

Genç kız aynı zamanda 2022 yılında Miss Araucária güzellik yarışmasında ikinci olmuştu.

17 yaşındaki güzellik kraliçesi ve şu anda 66 yaşında olan politikacı, Instagram’da aldıkları “nefret yorumlarına” karşı çıkarak seslerini duyurdu.

Bu olay, geçtiğimiz yıl boyunca birçok manşete taşındı ve alışılmadık ancak yasa dışı olmayan ilişkileri nedeniyle birçok tartışmaya yol açtı.

Evlilik yıl dönümlerini kutlayan Kauane Rode “Aşk dolu bir yıl” yazılı bir paylaşım yapması sosyal medyada bomba etkisi yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x