Xbox Series X|S için Final Fantasy 14 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Square Enix tarafından Xbox Series X|S için Final Fantasy 14 oyununun çıkış tarihi sonunda açıklandı. Şu anda konsollarda açık beta aşamasında olan MMO, resmi olarak 21 Mart tarihinde Xbox konsollara gelecek. PlayStation ve PC oyuncularının ise 2013 yılından bu yana bu yana oyunu oynayabildiğini not olarak düşelim.

Xbox açık betası yalnızca yeni Square Enix hesaplarına açık. Ücretsiz denemede mevcut olan her şey bu açık betada mevcut durumdayken ilerlemeler tam oyuna da aktarılacak.

Microsoft, Game Pass Ultimate abonelerine 21 Mart ile 19 Nisan tarihleri arasında oyunun Starter Edition’ınını hiçbir ekstra ücret ödemeden alma seçeneğini sunuyor. Bu da ücretsiz deneme sürümüyle aynı içeriğe sahip. Temel oyunu ve ilk iki genişlemeyi (Heavensward ve Stormblood) alacaksınız.

Öte yandan, her iki seçeneğin de bazı sınırları var. Ücretsiz deneme süresi 70. seviyeye ulaştığınızda sona eriyor ancak süresiz olarak oynamaya devam edebileceksiniz. Diğer sınırlamalar arasında taşıyabileceğiniz oyun içi para miktarının miktarı ve diğer oyuncularla eşya ticareti yapamamanız yer alıyor.

Starter Edition’ı tercih ederek ücretsiz denemenin seviye sınırını ve diğer kısıtlamaları aşabilirsiniz ancak 30 gün sonra oyunun abonelik ücretini ödemeye başlamanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x